Do zrobienia we wrześniu!

by - 12:56Dzisiaj przychodzę do was z kilkoma propozycjami na miłe spędzenie tego miesiąca. Jest wiele ciekawych imprez, spotkań i targów, które być może was zainteresują! Zapraszam więc do lektury. Pamiętajcie - to tylko moje propozycje, więcej znajdziecie na fanpage bloga na Facebooku, postaram się wrzucać link do ciekawego wydarzenia przynajmniej raz w tygodniu! 
Le livre vert, daj drugie życie książce


Le Livre Vert to organizacja, która żyje z przekazywanych przez ludzi książek, czasopism i innych, i która to daje im w pewnym sensie drugie życie. Książki możecie kupić przez Internet na tej stronie (klik!), ale już czternastego września będzie mieć miejsce braderie du Livre Vert, to coś jak pchli targ. Będziecie mogli tam kupić książki, czasopisma, gry planszowe, płyty i wiele, wiele innych w okazyjnych, bardzo atrakcyjnych cenach. Myślę, że warto się tam wybrać i złapać jakąś fajną okazję. Wegański targ


To już druga edycja tego targu, yay! Sezonowe owoce i warzywa, wino i ogólnie panująca atmosfera zero waste na pewno was przyciągnie. Oprócz jedzenia znajdziecie tam wiele stoisk z rękodziełami, które mogą okazać się przydatne w codziennym życiu. Wszystko w duchu ekologicznego stylu życia, dlatego zachęcam was do wybrania się tam tramwajem - gdyż targ ten będzie miał miejsce na placu Stalingrad. Postaram się tam pojawić, bardzo interesują mnie te ręczne wyroby - to już w sobotę, siódmego września.


Bordeaux Oświeconych


Dwudziestego ósmego września możecie wybrać się na świetną wycieczkę po Bordeaux z Paris ZigZag - tym razem śladami wieku oświecenia. Zdecydowanie polecam te wycieczki, nie są zbyt drogie, a zawsze można dowiedzieć się czegoś nowego! Link do zdobycia biletów znajdziecie w linku (klik!). Dope Lemon


Znacie duet Angus and Julia Stone? Otóż Angus od jakiegoś czasu koncertuje również bez swojej siostry. Pod pseudoniem Dope Lemon kryje się właśnie męska część tego duetu i będzie on obecny w Bordeaux już dwudziestego piątego września! Co powiecie na nieco australijskiego folku? Bilety też są bardzo przystępne - maksymalnie 27 euro. To co, gotowi na koncert? El Galeon


A do dziewiątego września możecie podziwiać wspaniałą replikę hiszpańskiego galeonu. Muszę przyznać, że ten statek jest naprawdę piękny! I dobre wieści - można wejść na pokład! Spieszcie się, niebawem odpływa! 


Tak jak wspominałam na samym początku - więcej informacji znajdziecie na Facebooku bloga, na który serdecznie zapraszam! Kliknijcie tutaj!  A tymczasem życzę miłego tygodnia i do zobaczenia niebawem! 
KarolinaYou May Also Like

0 komentarze

Dziękujmy za odwiedziny i każdy komentarz! Choć opcja anonimowego pozostawiania komentarzy jest włączona prosimy ładnie abyś jednak zostawił jakiś podpis - milej się wtedy dyskutuje!
Komentarze zawierające reklamę czy też linki bądź obrażające nas/innych komentujących będą usuwane.

Pozdrawiamy!