Kalendarz dni wolnych

by - 10:00

Początek roku to dobry moment, żeby dobrze rozplanować swoje dni wolne od pracy, jesteśmy przecież pełni energii, konkretnie planujemy sobie kolejne miesiące pracy, dlaczego więc nie wakacje? W dzisiejszym bileciku znajdziecie daty wszystkich dni wolnych od pracy, które aplikują się we Francji! 


Na jedenaście świąt, które obchodzimy we Francji - aż dziesięć wypada w tygodniu. I dobre wieści dla amatorów ponts, czyli długich weekendów, w tym roku macie dwie okazje, żeby skorzystać z czterodniowego weekendu. 


W tej tabelce znajdziecie wszystkie daty dni wolnych od pracy!
Jak może zdążyliście już zauważyć - wystarczy zarezerwować sobie piątek 31 maja lub 16 sierpnia, żeby cieszyć się bardzo długim weekendem! Jedynym zaś świętem, które nie wypada w tygodniu jest rocznica zburzenia Bastylii 14 lipca.

Jeśli zaś weźmiecie się w miarę wcześnie za planowanie wolnego proponujemy postawienie wolnych poniedziałków i wtorków poprzedających święto pracy, rocznicę zakończenia IIWW czy też Boże Narodzenie. Dzięki temu zabiegowi będziecie mogli się cieszyć aż pięciodniowym weekendem! 

W poniższej tabelce znajdziecie zaś daty szkolnych ferii do końca tego roku szkolnego, który oficjalnie kończy się 6 lipca:
W kolejnym tekście dowiecie się o nowych połączeniach lotniczych z Bordeaux, może zainspirujemy was do miłego spędzenia tych kilku ponts jakie oferuje nam 2019 rok!

Możecie również pobrać powyższe tabelki! Linki znajdują się tutaj oraz tutaj.

Buźka i do następnego!
Karolina

You May Also Like

0 komentarze

Dziękujmy za odwiedziny i każdy komentarz! Choć opcja anonimowego pozostawiania komentarzy jest włączona prosimy ładnie abyś jednak zostawił jakiś podpis - milej się wtedy dyskutuje!
Komentarze zawierające reklamę czy też linki bądź obrażające nas/innych komentujących będą usuwane.

Pozdrawiamy!