Info praktyczne o lotach

by - 11:30


Kilka tygodni temu Easyjet zapowiedział otwarcie czterech nowych linii, które będą ruszać prosto z Bordeaux! Rewelacyjne informacje dla tych, którzy marzą o bezpośrednich lotach w ciepłe miejsca Europy. W dzisiejszym bileciku dowiecie się więcej o tych właśnie destynacjach, oraz kilku innych, które zdecydowanie wszystkich nas ucieszą!


W ciepłe kraje

We wstępie wspomniałam o czterech nowych kierunkach i to nie byle jakich - prosto w ciepłe kraje, idealne miejsca do spędzenia wakacji! Te kilka miejsc to Grenada w Hiszpanii; Lanzarote; Porto w Portugalii czy Maó na Minorce. Jako, że są to loty lowcost możecie być pewni, że bilety będą rozchodzić się jak ciepłe bułeczki! 

Nowe loty w ciepłe kraje oferuje również Ryanair! Choć kompania ta miała niedawno problemy, miejmy nadzieję, że sytuacja się ustabilizuje w tym roku. Bezpośrednie loty z Bordeaux obejmują miejsca takie jak Mykonos, Warzazat czy Walencja, która zdecydowanie skradnie serce każdemu, kto się tam pojawi! Zaś z Walencji do Barcelony to jak rzut beretem, ok. 3h jazdy samochodem. 

Volotea to hiszpańska kompania lotnicza typu lowcost, która również proponuje bezpośrednie loty z Bordeaux, głównie w stronę Hiszpanii. Alicante, Malaga czy Teneryfa to tylko kilka z wielu opcji! Tymi liniami polecicie również do Pragi, Monachium czy Wiednia. To idealna okazja, żeby odwiedzić Anię z bloga I love Wien! 

Do ojczyzny

Dobra wiadomość dla Polaków mieszkających w Bordeaux i okolicach! Ryanair uruchamia bezpośrednie połączenie z Krakowem! Start od 1 kwietnia tego roku, loty będą miały miejsce w każdy poniedziałek i piątek, a trwać będą nieco ponad dwie godziny. 

Zaś dla tych rodaków, którym bliżej Warszawy niż miasta Kraka - od 31 marca w każdą środę i niedzielę będą startowały samoloty pod banierą Wizzair. Czas trwania lotu jest zbliżony do tego do Krakowa, nieco ponad dwie godziny. Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na stronie internetowej lotniska Bordeaux-Merignac Airport, link znajduje się tutajMacie już plany wakacyjne? Wakacje na polskiej wsi czy też może 

w egzotycznych zakątkach świata? Pochwalcie się w komentarzach! 
Widzimy się niebawem w kolejnym tekście, a póki co zaglądnij na nasz Fanpage na Facebooku, gdzie regularnie wrzucamy ciekawostki i zdjęcia związane z Bordeaux!

Buźka, 
Karolina

You May Also Like

0 komentarze

Dziękujmy za odwiedziny i każdy komentarz! Choć opcja anonimowego pozostawiania komentarzy jest włączona prosimy ładnie abyś jednak zostawił jakiś podpis - milej się wtedy dyskutuje!
Komentarze zawierające reklamę czy też linki bądź obrażające nas/innych komentujących będą usuwane.

Pozdrawiamy!